GASOLKÖK, Primus, AB Bahco, 1900-tal.

2410588. GASOLKÖK, Primus, AB Bahco, 1900-tal.

Hölje i lakerad plåt. Plattor/Griller i rostfrit stål. Utfällbara ben som fungerar som fäste. Patentnummer 150515. Längd hölje ca 34 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Repor och fläckar. Mindre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 175