SLAGBORD, rokokostil, 1900/2000-tal.

241008. SLAGBORD, rokokostil, 1900/2000-tal.

Med två lådor.
Total längd 178, bredd 88, höjd 75 cm.

Smärre slitage, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två lådor.

Antal besök: 1 228