Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
CARL HARRY STÅLHANE. Vas, stengods, Rörstrand, signerad CHS.
241006. CARL HARRY STÅLHANE. Vas, stengods, Rörstrand, signerad CHS.
Höjd 20 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 20 cm.
Lätt bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 005