STIG LINDBERG. HÄNKELVAS, porslin, "Grazia", Gustavsberg, 1900-tal.

240982. STIG LINDBERG. HÄNKELVAS, porslin, "Grazia", Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd 20 cm.

Ytrepor, övre guldkant med slitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 1 022