RÖKELSEKÄRL 2 st Asien. Metall.

2409587. RÖKELSEKÄRL 2 st Asien. Metall.

Höjd 33 cm.

Figurer på topp lösa/ passar ej i hålen, bruksslitage, repor, bucklor i lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Antal besök: 296