JOHN WIPP. Blandteknik, signerad.

2409579. JOHN WIPP. Blandteknik, signerad.

30x20,4 cm.
Proveniens: Ur Marianne Nanne-Bråhammars (1925-1998) konstsamling.

John Wipp (1927–2005)

Tema

Marianne Nanne Bråhammar

Gör en kostnadsfri värdering!

30x20,4 cm.

John Wipp (1927–2005)

Tema

Marianne Nanne Bråhammar

Antal besök: 806