BORDSUR, nyrokoko 1800-talets slut.

240952. BORDSUR, nyrokoko 1800-talets slut.

Förgylld brons och porslin glaserad i blått, dekor av lejonmaskaroner, fåglar, blommor och växtrankor. Höjd 50 cm.

Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 270