TENNFÖREMÅL, 17/1800-TAL, 5 DELAR.

2409028. TENNFÖREMÅL, 17/1800-TAL, 5 DELAR.

Fat, märkt JM. diameter 30,5cm, fat, märkt NGN, Lund, 1700/1800 tal, ljusstake, Holmberg Borås 1805, höjd 19cm samt 1 par ljusstakar, Gustavianska, 1800 tal, höjd 13cm.

Bucklor, ljusstakar med mynningsskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 480