ELIS LINDGREN. Båt på hav. Olja på duk, signerad.

240893. ELIS LINDGREN. Båt på hav. Olja på duk, signerad.

26 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 43 cm.

Antal besök: 2 416