TE och KAFFESERVISDELAR, Karlskrona, ca 100 delar.

240867. TE och KAFFESERVISDELAR, Karlskrona, ca 100 delar.

Snarlika mönster.

Slitage, nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika mönster.

Slitage, nagg förekommer.

Antal besök: 861