TELEFON, "Kobra", LM Eriksson, 1960-tal.

240845. TELEFON, "Kobra", LM Eriksson, 1960-tal.

Märkt med LM Ericsson made in Sweden. Höjd 22 cm.

Bruksslitage, skada på sladden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 840