MATGRUPP, 5 delar, teak, delvis K-E Kullén för Bodafors, omkring 1900-tales mitt.

240836. MATGRUPP, 5 delar, teak, delvis K-E Kullén för Bodafors, omkring 1900-tales mitt.

Bord, brännmärkt. Längd 135, bredd 85, höjd 72 cm,
2 st iläggsskivor, längd ca 50 cm.

Slitage, märken, repor, fläckar, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 173