EVY LÅÅS. Interiör, färglitografi, signerad och numrerad 61/225.

240804. EVY LÅÅS. Interiör, färglitografi, signerad och numrerad 61/225.

ca 56 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 56 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram.

Evy Låås (1923–1999)

Antal besök: 754