SYMASKIN, Singer Samba 4, 1900-talets andra hälft.

2407972. SYMASKIN, Singer Samba 4, 1900-talets andra hälft.

Symaskin med fodral.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Symaskin med fodral.

Ej funktionstestad.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 712