CARL ANTON AXELSSON. färglitografi, signerad och numrerad 101/300.

24074. CARL ANTON AXELSSON. färglitografi, signerad och numrerad 101/300.

34 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 7 614