Auktionshuset Kolonn
Konst
Grafik
CARL ANTON AXELSSON. färglitografi, signerad och numrerad 101/300.
24074. CARL ANTON AXELSSON. färglitografi, signerad och numrerad 101/300.
34 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 47 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
7 327