SAMLING KERAMIK, 5 dlr, Belgien.

2407372. SAMLING KERAMIK, 5 dlr, Belgien.

Keramiksamling med naturmönster, blåa nyanser och förgyllda kanter. Fat och krukor märkta made in Belgium. Krukor 3st, höjd 15 cm, diameter 17 cm. Vas, höjd 32 cm. Fat, längd 35 cm, bredd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 509