TRÄLÅDOR, 3 st, 1900-tal.

TRÄLÅDOR, 3 st, 1900-tal.
240702. TRÄLÅDOR, 3 st, 1900-tal.

Bl.a Marabou. Största lådans längd 84, bredd 44, höjd 37,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 590