SOCKERLÅDOR, 4 st, 1900-tal.

SOCKERLÅDOR, 4 st, 1900-tal.
240700. SOCKERLÅDOR, 4 st, 1900-tal.

Längd 46,5, bredd 39, höjd 30,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 732