KONSOL samt BYST Verdi, gips, 1900-tal.

240671. KONSOL samt BYST Verdi, gips, 1900-tal.

Konsol höjd ca 22 cm.
Byst höjd ca 32,5 cm.

Slitage, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konsol höjd ca 22 cm.
Byst höjd ca 32,5 cm.

Slitage, avslag.

Antal besök: 629