SKÅL / DOPFUNT, keramik, Michael Andersen & Son, Danmark. 1900-talets mitt.

240644. SKÅL / DOPFUNT, keramik, Michael Andersen & Son, Danmark. 1900-talets mitt.

Diameter 14 cm, höjd 13,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 14 cm, höjd 13,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 212