MATTA, Röllakan, 200x202 cm.

MATTA, Röllakan, 200x202 cm.
240639. MATTA, Röllakan, 200x202 cm.

Signerad M.

Slitage och 3 små stearinfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad M.

Antal besök: 1 177