Auktionshuset Kolonn
Glas
Serviser
CHAMPAGNESTRUTAR, 8 st, glas, "Bergh", Elis Bergh, Kosta.
240631. CHAMPAGNESTRUTAR, 8 st, glas, "Bergh", Elis Bergh, Kosta.
Höjd ca 16 cm.
Nagg. Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 16 cm.
Nagg. Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 418