BYRÅ, Gustaviansk stil, 1940-tal.

240618. BYRÅ, Gustaviansk stil, 1940-tal.

Mahognyfanerad med intarsiainläggningar.
Längd 86, bredd 47, höjd 77 cm.

Åldersslitage. Spräckt skiva. Låset kärvar något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 745