SKRIN på BEN, 1800-tal.

240572. SKRIN på BEN, 1800-tal.

Ca. längd 59, bredd 46, höjd 65 cm.

Slitage, skador, senare målning och ställ.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 617