ASK, KINA 1800-TALETS MITT.

ASK, KINA 1800-TALETS MITT.
2405376. ASK, KINA 1800-TALETS MITT.

I förgylld svart lack, senare inre bricka, 37.5cm x 30cm x 11cm.

Utan nyckel, interiör saknas innehåll, tecken på mindre slitage på utsidan.

Tema

Six Generations: The Contents of Bury Lodge, Hambledon

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 509