POTTSKÅP, sengustavianskt/Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

240509. POTTSKÅP, sengustavianskt/Karl-Johan, 1800-talets första hälft.

Ca. längd 47, bredd 40, höjd 77 cm.

Fanerskador. Lock med spricka. Slitage. Maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 906