SKRIVBORD, svart ek, tidigt 1900-tal.

240465. SKRIVBORD, svart ek, tidigt 1900-tal.

Längd 130, bredd 68,5, höjd 76,5 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 911