OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. landskap med figurer och boskap, 1800-tal.

24046. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. landskap med figurer och boskap, 1800-tal.

16 x 21 cm.

Lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 x 21 cm.

Lagad.

Antal besök: 843