Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. landskap med figurer och boskap, 1800-tal.
24046. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. landskap med figurer och boskap, 1800-tal.
16 x 21 cm.
Lagad.
Gör en kostnadsfri värdering!
16 x 21 cm.
Lagad.
Göteborgs Auktionsverk
843