Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ANTE KARLSSON-STIG. Fjällbäck, olja på duk, signerad.
240459. ANTE KARLSSON-STIG. Fjällbäck, olja på duk, signerad.
60 x 42 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 42 cm.
Auktionshuset Kolonn
4 715