SPEGEL, gips, förgylld, 1800-1900-tal.

240456. SPEGEL, gips, förgylld, 1800-1900-tal.

70 x 44 cm.
Senare glas.
Originalglas medföljer.

Ramen lagad på några ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 44 cm.
Senare glas.
Originalglas medföljer.

Ramen lagad på några ställen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 360