INGEGERD BESKOW. Hamnmotiv, akvarell, signerad.

240445. INGEGERD BESKOW. Hamnmotiv, akvarell, signerad.

37 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 533