OSVALD SCHALIN (1898-1975). Landskap med vattendrag, olja på pannå, signerad.

2404365. OSVALD SCHALIN (1898-1975). Landskap med vattendrag, olja på pannå, signerad.

45x57 cm, rammått 56x68 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x57 cm, rammått 56x68 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 391