JAMES COIGNARD. KOMPOSITION.

JAMES COIGNARD. KOMPOSITION.
2404263. JAMES COIGNARD. KOMPOSITION.

Signerad carborundumetsning, nr 30/75, 76x57 cm.

Ram med hanteringsslitage.

James Coignard (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med hanteringsslitage.

James Coignard (1925–2008)

Antal besök: 492