DAMCYKEL, Crescent, 3 växlar.

DAMCYKEL, Crescent, 3 växlar.
2404142. DAMCYKEL, Crescent, 3 växlar.

Damcykel, 3 växlar, belysning, lås med nyckel. Däck storlek 28 x 15/8 x 13/8.

Bruksslitage, sadel samt gummihandtag med skador, punktering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 394