WERNER SJÖBERG. Skulptur, trä, "Jägarsömn" signerad och daterad 1989.

240365. WERNER SJÖBERG. Skulptur, trä, "Jägarsömn" signerad och daterad 1989.

Längd 67 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 67 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 653