BERNDT-RUNE JÄVERBRANT. LITO "Stolta stad" signerad, 1900-tal.

2403137. BERNDT-RUNE JÄVERBRANT. LITO "Stolta stad" signerad, 1900-tal.

höjd 37 cm, bredd 49 cm.

dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 37 cm, bredd 49 cm.

dedikation.

Antal besök: 110