LP-SKIVA, Tom Wolgers.

LP-SKIVA, Tom Wolgers.
2402413. LP-SKIVA, Tom Wolgers.

Ljudkonstruktion LK 3. Utgiven i 100 numrerade ex Skivan var skriven direkt för utställningen "Dagens Brev" av Carouschka.
Nr 38 /100.
Otydlig signatur på skivan.
Originalfodral.

Bruksslitage, Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 38 /100.
Otydlig signatur på skivan.
Originalfodral.

Antal besök: 743