Ljudkonstruktion LK 3. Utgiven i 100 numrerade ex Skivan var skriven direkt för utställningen "Dagens Brev" av Carouschka.
Nr 38 /100.
Otydlig signatur på skivan.
Originalfodral.
Bruksslitage, Ingen funktionsgaranti lämnas.
Nr 38 /100.
Otydlig signatur på skivan.
Originalfodral.