MODELLFÄRJOR, 8 stycken, metall, 1900-tal.

2402334. MODELLFÄRJOR, 8 stycken, metall, 1900-tal.

Proveniens efter Kjell Hanssons Sjöfartsmuseum, Helsingborg
Längd ca 14-18 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Tema

Nautika

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 14-18 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Tema

Nautika

Antal besök: 534