SERVERINGSBORD i ek, jugend, 1920-tal.

240223. SERVERINGSBORD i ek, jugend, 1920-tal.

Serveringsbord/Brickbord i två etage.
Löstagbar bricka.
Höjd 74 cm.
Längd 84 cm.
Bredd 54 cm.

Spricka i brickan.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbar bricka.
Höjd 74 cm.
Längd 84 cm.
Bredd 54 cm.

Spricka i brickan.
Bruksskick.

Antal besök: 887