Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, rokokostil, Lindells Möbelaktiebolag, Linköping, 1900-tal.
240221. SOFFA, rokokostil, Lindells Möbelaktiebolag, Linköping, 1900-tal.
Längd ca. 145 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca. 145 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 220