BÄRRAM med AXELBAND, allmoge, 1800-tal.

240210. BÄRRAM med AXELBAND, allmoge, 1800-tal.

Märkt A. Nilsson Ensillre.

Slitage, torrsprickor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt A. Nilsson Ensillre.

Antal besök: 1 503