SKRIN, allmoge, 1800-tal.

SKRIN, allmoge, 1800-tal.
240209. SKRIN, allmoge, 1800-tal.

Längd 21cm, Höjd 9,5 cm Bredd 14,5 cm.

Saknar lås. Slitage, skador, maskstunget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 819