TRUMPET, Diamond, Blechblas Markneukirchen. 1900-tal.

240166. TRUMPET, Diamond, Blechblas Markneukirchen. 1900-tal.

I väska, 3 munstycken. Märkt 1718. Längd 50 cm.

Bruksslitage, små bucklor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 730