ORIENTALICA, tre delar. Japan, 1900-tal.

240165. ORIENTALICA, tre delar. Japan, 1900-tal.

Bestående av en ask, porslin och metall, mässingskärl med dekor av skrivtecken samt fat, lackarbete. Längd 9-27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 859