PARTI DIVERSE, , bla Väckarklockor, plåtburkar, mm.... 1900-tal.

240158. PARTI DIVERSE, , bla Väckarklockor, plåtburkar, mm.... 1900-tal.

Bestående av diverse plåtburkar, 2 st väckarklockor (Westclox), leksak, tobaksburk mm... längd 2,5 - 19, hösta höjd ca 20 cm.

Slitage, skador, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, bucklor.

Antal besök: 703