240142. SALVADOR DALI (1904-1989). Les Montres.
färglitografi,
Samlarutgåva ur en sydtysk privatsamling, handnumrerad 1124/2000 med blyerts nere till vänster och signerad nedre högra (fax), torrstämpel Atelier Jobin Paris 1984
66 x 50 cm.
färglitografi,
66 x 50 cm.