NAMNBRÄDA, båt, signerad A Hagel.

2401228. NAMNBRÄDA, båt, signerad A Hagel.

Lackad träskiva med ifyllda bokstäver. Ca 56 x 10 cm.

Bruksskick, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, mindre slitage.

Antal besök: 629