KJOL, Miu Miu, 1990-tal.

KJOL, Miu Miu, 1990-tal.
2401033. KJOL, Miu Miu, 1990-tal.

Storlek: IT 40, EU 36, UK 8.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek: IT 40, EU 36, UK 8.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 300