HUGO ÖFVERSTRÖM. Strandmotiv med båtar. Olja på pannå, signerad.

24009. HUGO ÖFVERSTRÖM. Strandmotiv med båtar. Olja på pannå, signerad.

50x60 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x60 cm.

Hugo Öfverström (1900–1973)

Antal besök: 1 532