AXEL KARGEL. Olja på duk, Borgholms slott, signerad A.K. 1931.

240094. AXEL KARGEL. Olja på duk, Borgholms slott, signerad A.K. 1931.

46 x 67 cm.

Åldersslitage.

Axel Kargel (1896–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 67 cm.

Åldersslitage.

Axel Kargel (1896–1971)

Antal besök: 2 578